Gündem

Beklenen Gerçekleşti! Sinan Oğan ve Ümit Özdağ Açıkladı!

ATA İttifakı ortağı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı görüşmenin ardından bugün Sinan Oğan ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda ATA İttifakı’nın destekleyeceği aday merak konusu olmuştu. Ancak son gelişmelere göre ATA İttifakı ortağı Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’la yaptığı görüşmenin ardından bugün Sinan Oğan ile bir araya geldi. Özdağ, yaptığı paylaşımda “Sevgili Sinan Oğan ile gündemi değerlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin merakla beklediği Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için tarih belirlendi: 28 Mayıs. Sinan Oğan’ın ikinci turda kimin yanında yer alacağı ise en çok merak edilen konu oldu.

ÖZDAĞ KILIÇDAROĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir görüşme gerçekleştirdi. İki lider, görüşme sonrasında ortak bir açıklama yaparak görüşmelerinin verimli geçtiğini belirtti. Kılıçdaroğlu, “Güzel ve verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Türkiye’nin sorunlarını masaya yatırdık” dedi. Özdağ ise “Sorularımızı sorduk ve ayrıntılı olarak cevaplar aldık” şeklinde konuştu.

OĞAN İLE ERDOĞAN ARASINDA GÖRÜŞME

Bu görüşmenin ardından Sinan Oğan ve Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan dün İstanbul’da bir araya geldi. Görüşme yaklaşık bir saat sürdü.

ÖZDAĞ VE OĞAN BİR ARAYA GELDİ

Son gelişmelere göre Oğan ve Özdağ bugün bir araya geldi. Özdağ, “Sevgili Sinan Oğan ile gündemi değerlendiriyoruz” şeklinde bir paylaşım yaptı. Bu gelişmeler, Sinan Oğan’ın Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceği yönündeki beklentileri güçlendirmektedir. Seçimlerin ikinci turuna yaklaşırken, gözler Sinan Oğan’ın resmi açıklamasını beklemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu