Magazin

Boşanmanın Ardındaki Demet Özdemir İddiası! “Oğuzhan Koç’un İzlediği O Sahneler…”

Boşanan Koç ve Özdemir hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Boşanmanın Ardındaki Demet Özdemir İddiası! “Oğuzhan Koç’un İzlediği Ateşli Sahneler…”

Demet Özdemir’in, Engin Akyürek ile başrolünü paylaştığı “Adım Farah” dizisindeki ateşli sahneleri büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Geçtiğimiz günlerde boşanan Demet Özdemir hakkında ise ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddia Oğuzhan Koç’un ailesine yakın kaynaklara dayandırdı.

Geçtiğimiz hafta ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ile evliliğini noktalayan başarılı oyuncu Demet Özdemir, FOX TV’nin yeni dizisi “Adım Farah”ta rol arkadaşı Engin Akyürek ile birlikte başarılı bir performansa imza atıyor.

Farah ve Tahir karakterlerine hayat veren ünlü ikilinin sevişme sahnesi sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. İki oyuncu arasında büyük bir uyum olduğu gözlemlenirken, Demet Özdemir hakkında magazin kulislerinde boşanmasına ilişkin çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Pınar Eliçe'den Demet Özdemir iddiası! "Oğuzhan Koç ateşi sahnelerde..."

Kulislerde “Demet Özdemir’in, evli olduğu dönemde ve öncesinde de daha ateşli sahnelerde yer almıştı. Söylentilere göre, evliliklerinin ilk krizi de bu sahnelerden kaynaklanmıştı. Oğuzhan Koç şöyle demişti: ‘Demet, o sahneleri çıkarmalı.’ Ancak Demet Özdemir eşi Oğuzhan Koç’a ‘Asla’ yanıtını verdi. Bu bilgiyi aileye yakın birinden duydum.” Kulislerde, Demet Özdemir’in eski eşiyle ilgili olarak “Bu, benim kariyerimle ilgili bir konu ve senin buna karışman mümkün değil” şeklinde bir ifade kullandığını iddia etti.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu