Magazin

Dikkat! Eski sevgililer geri dönecek! 10 Mayıs Merkür Retrosu başladı

Eski sevgililer kapınızı çalabilir, acele etmeye gerek yok.

2022’nin ikinci Merkür Retrosu, bugün 10 Mayıs’ta tutulma portalının tam kalbinde başladı!

Tutulma portalı zaten hassas bir zamandaydı, yani bu gerileme sırasında Merkür duyarlılığımızı iyice artıracak.
Merkür zihnin yöneticisi olduğundan, bu süreçte herhangi bir konuda zihinsel bulanıklığımızın yoğunlaştığını da hissedebiliriz. Nasıl hissettiğimizi, neler düşündüğümüzü ve sezgilerimizin bizimle nasıl iletişim kurmaya çalıştığını anlamakta zorlanabiliriz.

Eski sevgililer kapınızı çalabilir, acele etmeye gerek yok.

Bu süreçte yavaş hareket ederek sabırlı olmalıyız ve bu enerjimizi acele etmeden önce sakinleşmek için kullanmalıyız. Unutmayalım ki tutulmalar bizi bir sonraki en iyi adımımıza yönlendirmeye eğilimindedir, bu yüzden bu süreç gerçekten teslim olma ve akışa güvenme dönemidir.

15 Mayıs’taki Kanlı Ay Tutulması için son 5 gün!
Bu tamamen bir döngüyü bitirmek ve kapatmakla ilgili. Yani ve Merkür gerilemesi, daha derin kavrayışları ve sezgisel mesajları iyice ortaya çıkartacak. tüm bunlar bize bu süreçte bize yardımcı olabilir. Yüzeyde, Merkür Retrosu işleri biraz yavaşlatabilir ve gecikmeler yaratabilir, ama bu aksaklık sebebiyle bize verilen herhangi bir ekstra zaman bulunmaz bir nimet olarak kullanılabilir.

Merkür aynı zamanda, enerjilerini de yoğunlaştıracak olan ikizler burcunda da retro hareketine girecek. 24 Mayıs 2022’ye kadar Merkür Boğa’ya geri dönecek ve 3 Haziran 2022’de Merkür tekrar harekete geçmeden önce neyseki işlerin biraz düzeldiğini hissedebilirsiniz.
ve bir gezegenin geri harekette olduğu yani retroda olduğunu ve istasyonların yeniden hareketlenerek yönlendirildiği günün enerjileri hissetmek için en güçlü olduğunu unutmayın.
herkese bol şans!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu