Magazin

Gizli Aşk Ortaya Çıktı ”Sadece Arkadaş” Değillermiş!

Katıldıkları bir davette hayranlarının kendilerini görüntülemesine engel olamayan Aybüke Pusat ile Furkan Andıç'ın aşkı ortaya çıktı

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç Aşkı Ortaya Çıktı

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, birlikte katıldıkları bir davette birlikteliklerini gizlemeye çalışsalar da başarılı olamadılar. Her fırsatta “Sadece arkadaşız” diyen Pusat ile Andıç’ın aşkları sonunda gün yüzüne çıktı.

Dizideki Rol Arkadaşlığı Aşka Dönüştü

2019 yılında birlikte rol aldıkları dizide senaryo gereği iki sevgiliyi canlandıran Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, sette geçirdikleri zamanın ötesinde de birbirlerine sık sık zaman ayırıyorlardı. Bu durum, aşk dedikodularının ortaya atılmasına sebep olmuştu.

Aybüke Pusat, Dilan Çiçek Deniz ile yakın arkadaş olan bir isimdi. Ancak Furkan Andıç’ın geçmişte Dilan Çiçek Deniz ile aşk yaşamış olması, Aybüke Pusat ile Dilan Çiçek Deniz’in dostluğunun sona ermesine neden olmuştu.

Rol aldıkları dizi final yaptıktan sonra Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, havaalanında birlikte görüntülendi. Bu durum, aşk dedikodularını daha da alevlendirdi. İkilinin birlikte tatile gittikleri iddia edildi ve hayranları tarafından çekilen samimi fotoğrafları da dedikoduların yayılmasına sebep oldu.

Aybüke Pusat Aşk İddialarına Cevap Verdi

Aybüke Pusat, aşk haberleriyle ilgili sessizliğini bozarak açıklama yaptı. “Furkan ile ilişkimiz yok. Diziden de yakın arkadaşımız olduğunu biliyorsunuz. Yakın arkadaşlarımızla bir planımız vardı ve tatile gittik. Gerçekten şaşkınım. Sadece arkadaşız” dedi.

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç sarmaş dolaş! - Magazin haberleri
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu