Magazin

“İhtiyaçlarını Karşılamak Ve Unutulmaz Bir Deneyim Sunmak İçin…!”

Yaptığı cesur paylaşımlar nedeniyle defalarca yasaklanan ve büyük tartışmalara sebep olan Amouranth, şimdi de kendisinin yapay zeka versiyonunu piyasaya sunduğunu duyurdu. Amouranth, hayranlarına gerçek bir sohbet deneyimi sunmak amacıyla sesini ve tavırlarını taklit eden basit bir yapay zeka formu geliştirdiğini duyurdu.

Twitch platformunda çektiği iddialı içeriklerle gündeme gelen ve eşiyle yaşadığı tartışmalarla adından söz ettiren ünlü yayıncı, şimdi de uzun süredir üzerinde çalıştığı yapay zeka versiyonunu piyasaya sürerek yeni bir trende öncülük ediyor. Kendi sesini taklit eden yapay zeka sohbet ortamını hayranlarına sunan fenomen, “Hayranlarımın ihtiyaçlarını karşılamak için kendi yapay zeka formumu oluşturdum” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Amouranth, Hayranları İçin Tüm Detaylarını Anlattı..

Twitch’te yaptığı cesur paylaşımlar nedeniyle defalarca yasaklanan ve büyük tartışmalara sebep olan Amouranth, şimdi de kendisinin yapay zeka versiyonunu piyasaya sunduğunu duyurdu. Amouranth, hayranlarına gerçek bir sohbet deneyimi sunmak amacıyla sesini ve tavırlarını taklit eden basit bir yapay zeka formu geliştirdi ve bu yeni girişimi yoğun ilgi gördü.

Amouranth'ın takıntılı hayranı tekrar ortaya çıktı

Hayranlarına Öncelik Veriyor!

Sosyal medya üzerindeki faaliyetlerinde her zaman hayranlarına öncelik verdiğini vurgulayan Amouranth, “Benim için en önemli şey hayranlarımdır. Bu nedenle yapay zeka formumu, hayranlarımın ihtiyaçlarını karşılamak ve unutulmaz bir deneyim sunmak amacıyla tasarladım” şeklinde konuştu.

Bir Twitch Fenomeni

Amerika Birleşik Devletleri’nin Houston, Teksas eyaletinde 2 Aralık 1993’te doğan Amouranth’ın gerçek adı Kaitlyn Siragusa’dır. Twitch platformunda ün kazanan genç yayıncı, video oyunları oynamak ve anime videoları izlemekle çocukluk yıllarını geçirdi. Twitch üzerindeki yayınlarıyla büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Amouranth, kısa sürede popüler bir fenomen haline geldi.

Amouranth’ın eşi tarafından zorla müstehcen yayınlar yapmaya zorlandığı iddiaları uzun süre gündemde kalmıştı. Eşi, Amouranth’ın banka hesabındaki paraları Palomacy Güvercin ve Güvercin Evlat Edinme kurumuna bağışlayacağını belirterek baskı yapmıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu