Gündem

Son Dakika: Manisa’daki Geri Dönüşüm Tesisi Yangını!

Manisa'da Geri Dönüşüm Tesisi Alev Alev!

Manisa Korkutan Geri Dönüşüm Tesisi Yangını!

Manisa’nın Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir fabrikada meydana gelen yangın son dakika olarak duyuruldu. Geri dönüşüm ve demir çelik üretiminin yapıldığı bu tesis, henüz belirlenemeyen bir nedenle alevler içinde kaldı.

İtfaiye Ekipleri Yangına Anında Müdahale Ediyor
Yangın haberi üzerine, itfaiye, sağlık ve polis ekipleri hızla olay yerine sevk edildi. Alevler nedeniyle şehrin birçok noktasından dumanlar yükselirken, itfaiye ekipleri yangına müdahale etmeye devam ediyor.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Geri Dönüşüm Tesisi Yangını Sürüyor
Manisa Organize Sanayi bölgesinde bulunan geri dönüşüm tesisinde çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Durum, DHA tarafından bildirilen habere göre Tekeli Geri Dönüşüm Fabrikası’nın bahçesinde başladı. Hızlıca yayılan alevler, fabrikanın idari binasına da sıçradı.

Ekiplerin Zorlu Mücadelesi Sürüyor
Yangına rüzgarın etkisiyle müdahale etmek ekipler için oldukça zorlu bir sürece dönüşüyor. Ancak havadan ve karadan yapılan müdahaleler sürüyor. Patlama seslerinin yer yer duyulduğu bu tehlikeli yangın, çevrede bulunan diğer fabrikalara da sıçramaması için ekiplerin büyük bir çaba sarf ettiği bir dönemde gerçekleşiyor.

Önlemler Alınmaya Devam Ediyor
Yangının kontrol altına alınabilmesi ve çevre fabrikaların zarar görmemesi için rüzgarın etkisine karşı tedbirler alınıyor. Ekipler, çevrede bulunan diğer tesislerin de yangın riskine karşı önlemlerini arttırmaya çalışıyor.

Manisa’daki geri dönüşüm tesisinde meydana gelen yangın, itfaiye ekiplerinin yoğun çabasıyla kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Yangının neden çıktığı henüz belirlenemezken, olayın detaylarına ilişkin çalışmalar sürüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu