Magazin

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 Yıllık Evliliğini Bitiren Gerçek Ortaya Çıktı!

Mehmet Aslantuğ Arzum Onan ile ayrılığının gerçek nedenlerini ilk kez açıkladı. Mehmet Aslantuğ'un samimi söylemleri magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

 

Ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz ay 27 yıllık eşi Arzum Onan ile hızlı bir şekilde boşandıktan sonra iş insanı Gözde Akpınar ile ilişkisi olduğuna dair haberlerle anıldı. Ancak Aslantuğ, bu aşk iddialarını yalanlayarak Arzum Onan ile ayrılığının gerçek nedenlerini ilk kez açıkladı. Mehmet Aslantuğ’un samimi söylemleri magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti, 27 yıl süren mutlu bir evlilik yaşadıktan sonra boşanma kararı aldı. Ünlü çift, duruşmada el ele görüntülenerek dikkatleri üzerlerine çekmişti.

İddiaların Ardındaki Gerçekler

Boşanma haberleri sonrasında Mehmet Aslantuğ’un adı iş insanı Gözde Akpınar ile aşk dedikodularına karıştı. Ancak ikili, bu iddiaları kesin bir dille yalanladı. Gözde Akpınar, Mehmet Aslantuğ ile herhangi bir ilişkisi olmadığını ve iddia sahibi kişiye tazminat davası açacağını belirtti.

Ayrılığın Perde Arkası

Arzum Onan’ı aldattığı yönünde çıkan haberlerin ardından Mehmet Aslantuğ, ayrılığın gerçek nedenlerini ilk kez anlattı. Oyuncu, Arzum Onan’ın boşanmayı istediğini itiraf ederek şu ifadeleri kullandı:

“Ben Terk Etmedim”

“Biricik sevgili Arzum’u terk etmedim. Kalbimi başka birine vermedim. Bir yıl önce, dikkatli, özenli ve saygılı bir şekilde şunu söyledi: ‘Birkaç yıldır baş etmeye çalıştığım, ancak başaramadığım bir durum var. Artık karı-koca gibi hissetmiyorum. Kendime ait bir evde yaşamak istiyorum.’ Ben de bu durumu zor olsa da anlayışla ve saygıyla karşıladım” dedi.

Ünlü oyuncu, eski eşine küskün davranmadığını vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti:

“Sadece şunu söyledim: ‘Böyle bir durumu yönetemem, hukuken ayrılalım. Davayı sen aç ve tamamen özgür ol, kendini ara. Bu, uzun süredir benim için kolay olmadı. Sen, çok değerli bir dost olarak kalacaksın. Biricik evladımızın kalbi de güzel annesi gibi. Artık bana veya ona yüklenmeyin lütfen. İkimiz de kalan hayatımıza ve diğer sorumluluklarımıza sahip çıkmaya çalışalım. Sevgi ve selamlarımla.”

“BOŞANMA TALEBİNDE BULUNAN MEHMET OLDU”

Arzum Onan, 6 Haziran’da şu açıklamayı yapmıştı: “30 yıldan uzun bir süredir sevdiğim adamın, sadece ‘psikolojik şiddet’ değil, her zaman yanımda olan ve destekleyen kişiliği, böyle iftiralara asla malzeme olmayı hak etmez.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu