Gündem

O Anları Anlattı: “Ara Verildiği Zaman…!”

Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı Babala TV'deki program bu akşam saat 21.30'da yayınlandı. ilk 15 dakikada yaklaşık 400.000 kişinin izlediği Programın ikinci tur öncesinde Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu, uzun saatler boyunca gençlerin sorularını yanıtladı. Çekimlere ara verildiği sırada ise Oğuzhan Uğur, bir seyirciyle yaşananları anlattı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Babala TV’deki Program Çekimleri 7 Saat Sürdü! Oğuzhan Uğur O Anları Anlattı: Ara Verildiği Sırada…

Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı Babala TV’deki program bu akşam saat 21.30’da yayınlandı. ilk 15 dakikada yaklaşık 400.000 kişinin izlediği Programın ikinci tur öncesinde Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu, uzun saatler boyunca gençlerin sorularını yanıtladı. Çekimlere ara verildiği sırada ise Oğuzhan Uğur, bir seyirciyle yaşananları anlattı.

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimin ikinci turu öncesinde Babala TV’de yayınlanan Mevzular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Programın formatına göre, Millet İttifakı’na destek veren kişiler yer almadı.

Kılıçdaroğlu’nun katıldığı programın çekimleri akşam saatlerinde başladı ve günün ilk saatlerine kadar devam etti. Dijital yayıncı Bahar Feyzan da programda yer alan isimler arasındaydı ve çekimlerden bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Kılıçdaroğlu’nun Babala TV’deki Program Çekimleri Uzun Süre Devam Etti

Kemal Kılıçdaroğlu, Babala TV’de yayınlanacak olan Mevzular Açık Mikrofon programına katıldı. Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı olan Kılıçdaroğlu, çekimlere Oğuzhan Uğur ile birlikte stüdyoda yer aldı. Çekimler, akşam saatlerinde başladı ve günün ilk saatlerine kadar sürdü.

Program, format gereği Millet İttifakı’na destek veren kişilerin yer almayacağı bir program olarak düzenlendi.

“ARA VERİLDİĞİ ZAMAN…”

Oğuzhan Uğur, Programın İçerisinde Yaşanan bir Durumu Paylaştı

Oğuzhan Uğur, programın çekimleri sırasında Twitter üzerinden yaptığı açıklama ve paylaştığı fotoğraf ile gündeme oturdu. Arkadaşlarından bazılarının programın akışını etkilemek adına ilgisiz tweetler attığından bahseden Uğur, bu durumun kendisini rahatsız ettiğini dile getirdi. Ara verilen bir anda bu arkadaşlardan birinin yanına giderek nazikçe uyardığını ve hatta takip ettiğini belirtti. Ancak daha sonra bu arkadaşının yine aynı şekilde tweet attığını ifade etti. Oğuzhan Uğur, sabırla programın devam edeceğini ve tanıtımın ve bölümün kesintisiz bir şekilde izleyicilere sunulacağını vurgulayarak, resmi hesaplar dışındaki tweetlere itibar edilmemesi gerektiğini belirtti.

Babala TV’nin sahibi olan Oğuzhan Uğur, daha önce yaptığı paylaşımda programda soru sormak için katılacak kişiler hakkında bilgi vermişti. Uğur’un paylaşımına göre, salonda AK Parti’den 243 kişi, Memleket Partisi’nden 26 kişi, MHP’den 81 kişi, CHP’den 41 kişi ve Zafer Partisi’nden 27 kişi bulunacaktı. Ayrıca Türk basını ve yabancı basından gazeteciler de programın yayınlandığı salonda hazır bulunacaklardı. Dışarıdan 3 videolu soru geleceği belirtilirken bu sayının artabileceği ifade edilmişti. Bunun yanı sıra Oğuzhan Uğur’un yakın çevresinden 10 kişi de soru sormadan programı izleyecekti. Son dakikada iptal olan veya vazgeçen kişilerin olabileceği ancak bu sayının net olarak belirlenmediği de paylaşımında belirtilen detaylar arasındaydı.

BabalaTv | Kemal Kılıçdaroğlu #Babalatv #OğuzhanUğur #KemalKılıçdaroğlu -  YouTube

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu